TJ Sokol Radčice - založena 1922

Veterán Club Radčice každým rokem pořádá sraz historických vozidel.

T. J. Sokol Radčice a ČKHV Chrudim pořádají v sobotu dne 18.8.2018
ve sportovním areálu Doupnice v Radčicích u Skutče
SETKÁNÍ HISTORICKÝCH VOZIDEL

spojenou s výstavou strojů, orientační jízdou a jízdou zručnosti

Pro prvních 50 přihlášených účastníků je připravena originální keramická pamětní plaketa, každý rok s jiným motivem.

FOTO 2015 Online

FOTO 2014 (Zip 7MB)

přihláška  propozice k tisku

Soutěže se mohou zúčastnit vozidla jedno i dvoustopá způsobilá k provozu na pozemních komunikacích do roku výroby 1970, po dohodě i novější zajímavá vozidla. Každý startuje na vlastní nebezpečí, jede se za plného silničního provozu. Dobové kostýmy jsou vítány

Každoročně obměňovaná, předem neznámá orientační trať v délce cca 30 - 40 km vedená krásným prostředím Českomoravské vrchoviny. Před odjezdem každý účastník obdrží mapu s kontrolními otázkami, které bude během orientační jízdy plnit.

Během celé akce je zajištěno občerstvení přímo v areálu. Nabízíme grilované speciality a tradiční česká kuchyně a různé domácí dobrůtky. Čepujeme dva druhy piva včetně točeného nealko piva a limonády vše do „oroseného“ skla.

Od pátku do neděle je možnost stanování v areálu zdarma. V případě zájmu o přespání v naší ubytovně nás prosím kontaktujte.

Pro diváky vstupné dobrovolné
Divácká soutěž o nejelegantnější vozidlo, tři vylosovaní hlasující diváci obdrží věcné ceny.

Program:
 8.30 - 12.00hod.                      Registrace a výstava vozidel
12.00 - 15.00hod.                     Orientační jízda
12.00 - 15.00hod.                     Speciální program pro diváky
15.00 - 18.00hod.                     Jízda zručnosti
18.00 - 19.00hod.                     Vyhodnocení a předání cen
po 20.00hod.                           Společenský večer s hudbou

Kategorie:

Ohodnocení vítězů:

První v kategoriích (A, M) dostanou originální sošku loupežníka Doupníka z keramického ateliéru Mgr. Evy Roženské.

Velkou plaketu dostane vítěz kategorie C, U1 a nejelegantnější automobil a motocykl vybraný diváky.

Všichni ostatní si budou moci vybrat hodnotné ceny od našich milých sponzorů.

Dále budou vyhodnoceni, nejstarší a nejvzdálenější účastník a také nejstarší vozidlo.

A1 – automobily do r. v. 1930                                                              M1 – moto do r. v. 1930

A2 – automobily do r. v. 1945                                                              M2 – motocykly do r. v. 1945

A3 – automobily do r. v. 1970                                                              M3 – motocykly do r. v. 1970

U – užitková vozidla (traktory, autobusy, stabilní motory,…)                  C – jízdní kola

V - Velorexy a sidecary a tříkolky

Startovné pro:

Při příjezdu do areálu zaplatíte poplatek 50 Kč za výstavu a soutěž elegance.

Při registraci podle své kategorie zaplatíte startovné a obdržíte startovní číslo.

Startovné pro celou soutěž zaleží na kategorii vozidla (hradí se při registraci)

Vozidla kategorie A2, A3, M2, M3 – 200 Kč

Vozidla kategorie A1, M1, U, C, V – 100 Kč

článek z roku 2012

Kontakt:

Václav Sodomka                                                         Radčice 6, 539 73 Skuteč

Tel., fax:  469 350 900                                                  Mobil: (T-Mobile)  731 278 465

E-mail: vaclavsodomka@seznam.cz

Plakát 2014 ke stažení

Plakát 2013 ke stažení

Plakát 2012 ke stažení

Plakát 2011 ke stažení

fotogalerie auto-moto veteráni 2008

Videozáznam 2008

Ročník 2007 se velmi vydařil, stovky návštěvníků jsou toho důkazem a všichni se těší na další setkání.

webmaster | 2016